O společnosti

Společnost LADEEPHARMA CZECH, s.r.o., je dceřiná společnost jednoho z největších výrobců léků na světě, společnosti CHEMO ESPAÑA, a je součástí skupiny Chemo Group (skupina Chemo je nadnárodním uskupením firem zaměřených na různé oblasti farmaceutického a chemického průmyslu. Chemo Group má zastoupení ve 29 zemích světa a patří do ní obchodní, distribuční i výrobní společnosti. Celosvětově zaměstnává více než 3 000 odborníků.)

LADEEPHARMA CZECH s.r.o. nabízí na českém trhu výrobky společnosti Laboratorios León Farma, S.A. (člen skupiny CHEMO), která se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu hormonálních přípravků, jako je antikoncepce a HRT.

V současnosti společnost LADEEPHARMA CZECH s.r.o. nabízí přípravky z oblasti hormonální antikoncepce, které jsou zajímavé především svým složením. Ve všech případech se jedná se o kombinovanou perorální antikoncepci, která vždy obsahuje kombinaci dvou hormonů estrogenu a progestinu. Přípravky jsou nejen spolehlivou antikoncepcí, ale nabízejí další přidanou hodnotu, jako je například léčba akné.

Postupně budou na trh uváděny i další přípravky z oblasti doplňků stravy, diagnostiky, prevence a léčby.

Všechny přípravky nabízené společností LADEEPHARMA CZECH s.r.o. mají vysokou kvalitu, excelentní spolehlivost a velmi příznivou cenu.

Chce být aktivním partnerem lékařům i ženám především v oblasti zdraví žen každého věku. Jejím cílem je poskytovat profesionální služby, moderní a cenově dostupné přípravky vysoké kvality.

Exeltis Czech, s.r.o.

"Být seriózním partnerem nejen pro lékaře, ale i pro uživatele produktů společnosti
Exeltis Czech, s.r.o. — pro ženy"

…taková je vize — ambice naší farmaceutické společnosti,
která nově vstoupila na český trh.

Kontakt

Exeltis Czech, s.r.o.

Želetavská 1449/9
140 00 Praha 4

info@ladeepharma.cz
tel.: +420 241 480 900

Péče o zdraví žen

Přípravky LADEEPHARMA CZECH jsou určeny především moderním ženám, které chtějí svůj život plánovat a rozhodovat o svém těle. Moderní přípravky hormonální antikoncepce provází velký počet žen v nejdůležitějších fázích jejich života.

Antikoncepce

Hormonální antikoncepce – pilulky jsou v současnosti nejspolehlivějším ochranou před početím. Hormonální antikoncepce obsahuje hormony, jejichž účinek je podobný účinku přirozených pohlavních hormonů estrogenů a gestagenů, které produkuje lidské tělo.

Odborná veřejnost

Pro zobrazení detailních informací o produktech
musíte patřit mezi odbornou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem lékař.