ZDRAVOTNICKÉ OBORY

Exeltis poskytuje pacientům a odborníkům ve zdravotnictví vyvážené portfolio více než 300 výrobků v různých zdravotnických oborech.
Speciální oblasti
 
Široké a rozmanité portfolio zahrnuje výrobky pro nejdůležitější zdravotnické obory, jako je zdraví žen, pneumologie, dermatologie, kardiologie, centrální nervový systém, oftalmologie, onkologie, gastroenterologie, infekční nemoci a endokrinologie, urologie.
 • Zdraví ženy

  Exeltis si zakládá na tom, že provází ženu v průběhu každé etapy jejího života (antikoncepce, těhotenství, období plodnosti, menopauza) a nabízí jí rozmanité gynekologické produkty přizpůsobené jejím konkrétním reprodukčním potřebám a s tím spojených onemocnění, s cílem zlepšit její zdravotní stav a kvalitu života.
 • Respirační onemocnění

  Exeltis se v této oblasti snaží zlepšit zdraví pacientů s onemocněním dýchacích cest, nabídkou několika léků pro orální použití, inhalaci a také tím, že investuje do vývoje a získávání nových a inovativních možností léčby.
 • Urologie

  Exeltis se v této oblasti snaží zlepšit zdraví pacientů s urologickými onemocněními.
 • Krok vpřed k lepšímu zdraví

  Exeltis je organizací s obrovskou schopností hledat, vyvíjet, vyrábět a uvádět na trh léky a zdravotnické potřeby, které zlepšují kvalitu života milionům lidí po celém světě.